13.07.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Офіційна заява ГО "Українська спілка Автомайдан" щодо подій у Мукачево

on .

13.07.2015

Офіційну заяву ГО "Українська спілка Автомайдан" щодо подій у Мукачево оприлюднив на своїй сторінці в соцмережах керівник ГО "Автомайдан-Тернопіль" Дмитро Гайдуцький .

"ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ГС "УКРАЇНСЬКА СПІЛКА АВТОМАЙДАН" ЩО ДО ПОДІЙ У МУКАЧЕВО

Ми, активісти ГС "Українська Спілка Автомайдан" у склад: Автомайдан Житомир, Автомайдан Тернопіль,Автомайдан Вінничини, Автомайдан Чернівці, Автомайдан Львів-оновлений, Автомайдан Рівне офіційно висловлюємо повну підтримку патріотам з "Правого Сектору".

Ми вважаємо що події які розгорнулись у м.Мукачево Закарпатської обл. не що інше як "бандитсько-мєнтовский терор" проти українського народу!

В той час коли на сході України йде війна,і кожень день гинуть патріоти своєї держави,гинуть за те щоб ми з вами жили в мирі,щоб наші з вами діти ходили до садочків та шкіл,щоб ми жили у своїй НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ,в цей час моральні уроди та різного роду виродки уявивши себе недоторканими та вище на декілька щаблів від нас з вами простих громадян,продовжують грабувати та знищувати державу з ще більшим ценізмом ніж за всі попередні роки незалежності!

Коли ж їм почали перекривати кисень як у випадку з контабандою у м.Мукачево вони хапають зброю і не дивлячись ні на що відкривають вогонь на враження!!!! відкривають вогонь у хлопців які ще вчора в окопах під шквальним вогнем москальскої сволоти з автоматом в руках захищали нас з вами! Нагадую всім хто забув!!!...бійці загонів ПРАВИЙ СЕКТОР є добровольцями які одні з перших не роздумуючи вирушили на схід України для захисту цілістності України!

Ми активісти Автомайданів які від самого початку конфлікту у зоні АТО взялись за забезпечення цих самих хлопців в окопах всім необхідним спорядженням та продуктами харчування і самі не раз ризикували життям для того щоб доставити такий важливий вантаж на саму передову,нас називають в народі волонтери,а бійці з передової називають ангелами...ТАК ОСЬ!!! Ми довго терпіли знущання керівництва так званого АТО і сьогодні наш терпець урвався!!!

МИ ВИМАГАЄМО ВІД ГАРАНТА КОСТИТУЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ П.О.ПОРОШЕНКА НЕГАЙНО ВТРУТИТИСЬ У ДАНИЙ КОНФЛІКТ. ЗВІЛЬНИТИ ВСЕ КЕРІВНИЦТВО ЗАКАРПАТСЬКОЇ МВС.НЕГАЙНО ПОДАТИ ПОДАННЯ У ВР ПРО ЗНЯТТЯ ДЕПУТАТСЬКОЇ НЕДОТОРКАНОСТІ ТА ЗААРЕШТУВАТИ М.І ЛАНЬО.ЗВІЛЬНИТИ МІНІСТРА МВС А.АВАКОВА З ЗАЙМАНОЇ ПОСАДИ.ГАРАНТУВАТИ ПОВНУ НЕДОТОРКАНІСТЬ БІЙЦЯМ ПРАВОГО СЕКТОРУ НА ЧАС РОЗСЛІДУВАННЯ ДАНОГО ІНЦИДЕНТУ!!! В іншому випадку ми розцінюватимемо даний інцидент ТЕРАКТОМ МЄНТОВСЬКО-КРИМІНАЛІТЕТНИХ УГРУПОВАНЬ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ,а осіб які будуть протистояти нам та нашим патріотам зі зброєю в руках ТЕРОРИСТАМИ!

Ми оголошуємо безстрокову акцію протесту і ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ СВІДОМИХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПІДТРИМАТИ ЦЮ АКЦІЮ ТА ПРАВИЙ СЕКТОР. Якщо сьогодні ми не об"єднаємось то завтра ці падлюки почнуть стріляти у нас з вами та наших дітей,так як для них головний бог це гроші!!! ЧАС ПІШОВ!! СЛАВА УКРАЇНІ!", - йдеться у ній .


 

Comments  

 
#26 Людмила Гармидер 2015-07-16 22:47
Я подозреваю, что операция была спланирована на дискредитациб Дмитрия Яроша. как политического конкурента на выборах.
 
 
#25 Людмила Гармидер 2015-07-16 22:46
Полностю вас поддерживаю. Провокация, устроенная "правоохранител ями" вместе с бандой народного депутата Ланя направлена против "Правого сектора". У Президента на них давно зубы точат, пока только они независимы от Системы. Надо выстоять. Надо поддержать всех героев Правого сектора и не забывать, что им и всем добровольцам мы должны быть длагодарны, что они без помощи государства смогли задержать войну, не дали ей распространитьс я на всю территорию.
 
 
#24 Ольга 2015-07-15 13:59
Підтримую
 
 
#23 Eleonora 2015-07-15 09:03
Ne virte ,ce holovorizi,bend erovci,vbivci,n a Donbase,zozbili i vivrazdili, nevinni ljude,ditej pensioneriv,čoh o ??? prijšli na Zakarpattja, to ne Ukrajina,
 
 
#22 Степан Ципящук 2015-07-14 21:32
Підтримую на 100%
 
 
#21 Степан 2015-07-14 21:31
Підтримую на 100%
 
 
#20 Степан 2015-07-14 21:29
Пыдтримую на 100%
 
 
#19 Лілія 2015-07-14 17:42
Підтримую
 
 
#18 Julia 2015-07-14 12:49
Я би дуже хотіла надіятись що ПС з народом. Тільки у мене одне питання. Звідки у них добровольчого підрозділу така техніка і зброя. Чому вони її не застосовували на Сході, під час боїв? Щось дуже сумнівно що вони хочуть помогли народу.
 
 
#17 Богдан 2015-07-14 12:35
Підтримую!
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.