Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Я вам сонечка трохи привіз" - Іван Марчук вже в Тернополі

on .

Самісінький обід... Залізничний вокзал... Прощання-зустрічі... Коловорот людських емоцій, свідками якого є поїзди.

Із заступником міського голови Тернополя Леонідом Бицюрою та краєзнавцем Богданом Хаварівським чекаємо столичний експрес. Він везе до Файного митця, перед талантом якого схилився світ, Івана Марчука.

Причмихав... Може, то й не личить казати так про сучасні експреси, але хочеться, по-ніжному... Поспіхом прямуємо до першого вагона. Щоб не згубитись серед облич, орієнтуюсь на білі вуса... Як у діда Тумана зі старої казки... Ось він - по-весняному розхристаний, простий-простісінький... "Я вам сонечка трохи привіз", - усміхається. І справді, з-за хмар обіймають нас, вокзал, Тернопіль лагідні промінчики.... 

"О, який теплий букет", - протягує, приймаючи синьо-жовті квіти. Вдихнувши аромат, передає дарунок племінниці Олі, що супроводжує його, а мене смачно цілує у щічку. Все, не вмиватимусь кілька днів, бо поцілована самим генієм.

"Як доїхали?" - цікавиться Леонід Бицюра. "Дуже добре і скоро", - відказує та міцно тисне руку. Помітно, що знаються давно. У 2005-му Леонід Олексійович допомагав в організації однієї з перших виставок Івана Марчука у Файному. Поволі прямують до авто, обговорюють плани на ці кілька днів. Графік доволі насичений. Підготвока до відкриття та саме відкриття 15 квітня о 15.00 виставки "Генотип вольності" в Арт-галерї, зустрічі, дискусії, не так часто художник навідується у Тернопіль.

"А ви вже бачили дружні шаржі Миколи Дмітруха на вас?" - цікавлюсь. "Бачив кілька, Оля показувала в інтернеті, гарно", - усміхається. "О, ми з них обоє сміялись в поїзді", - додає племінниця. 

Не зогледілась, як вийшли з вокзалу. Час прощатись, а питань ще стільки. Заспокоює, побачимось. Сідає до авта... Дивлюсь услід і намагаюсь розгадати рецепт його успіху. Може, він у тому, щоб завжди залишатись самим собою? 

 

 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.