19.02.2016
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

У Тернополі нині відкриють унікальний шкільний музей

on .

19.02.2016

Перший в Україні шкільний музей Революції Гідності та Свободи завтра, 19 лютого, о 13.00 відкриють у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №18.

У його експозиції - зброя майданівців, обмундирування, побутові речі, унікальні  світлини, документи... Оглядаєш, і на мить, наче повертаєшся у ті часи, коли українці повстали проти свавілля режиму Януковича.

Організаторам музею, а це дирекція, педагогічний колектив, учні школи, вдалось до деталей відтворити перебіг Тернопільського майдану. Здається, це було вчора: студентські колони, багатолюдне віче, звістка про перших загиблих Небесної Сотні, створення громадської охорони порядку, присяга беркутівців на вірність українському народу, молитва і ...віра, що Революці Гідності змінить Україну, відкриє нову сторінку в історії могутньої і непереможної нації.

"В Україні нині в багатьох школах відкрито кімнати-музеї Революції Гідності, проте, наскільки нам відомо, нема ще жодного повноцінного постійно діючого шкільного музею. Наш, судячи з усього, буде першим", - зазначає директор школи Руслан Заброцький і звертається до активістів Майдану  проханням долучитись до поповнення експозиції шкільного музею.

"Якщо у вас збереглись каска, стрічки, шина чи якісь інші речі періоду Револцюії Гідності, будь ласка, пожертвуйте їх для нашого шкільного музею, - каже Руслан Петрович. - Нехай ці символи нескоренності та рішучості україців в ім'я справедливості побачать найперше діти, адже для них - це найкрасномовніший приклад патріотизму" .

За словами директора школи, музей стане і своєрідною площаткою для пошуку відповідей на чимало гострих питань, і дискусій. У ньому відбуватимуться як відкриті уроки, так і шкільні наукові конференції.

До слова, ініціатива відкриття та організації шкільного музею належить заступнику міського голови Тернополя Леоніду Бицюрі.

Додати коментар

Новые игры Alawar.