26.02.2016
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернопільщина прощалась з Героєм! (фото)

on .

26.02.2016


Ланівчани провели в останню дорогу свого земляка - командира відділення зенітно-ракетного взводу 1 механізованого батальйону 14 окремої механізованої бригади головного старшину Юрія Вікторовича Коваля, який загинув під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

Чин похорону відправив Архієпископ Нестор, священики різних конфесій.

На кладовищі у Ланівцях 24 лютого 2016 року прощальне слово сказали голова районної організації КУНу Василь Неручок, від батальйону «Тернопіль» та від волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині» наш координатор по заходу України Василь Конько. Наша група ж на фронті опікувалась і батальйоном «Тернопіль» і 14 окремою механізованою бригадою ЗС України.

Василь Конько знав досить добре Юрія, адже і в першу ротацію батальйону «Тернопіль», і в третю коли полеглий Герой був на службі в зоні «АТО» ми постійно довозили щось з волонтерських вантажів до наших правоохоронців. В третю ротацію вже і я приїзджав з Василем в Лисичанськ, ех якби я знав тоді що Юрій також мав неабияке відношення до флоту (колись давно у строкову службу він гордо носив безкозирку з морськими стрічками, фотопортрет моряка мені одразу кинувся у вічі коли я зайшов попрощатись з героєм ), поговорили б про флот, про есмінці та крейсера, та він був скромним, а я не розпитував. Наша група вирішила надати посильну фінансову допомогу сім’ї загиблого, адже у Юрія залишилось дві донечки.

Лунали над могилою і слова на спомин героїв з промови Степана Бандери, військова пальба прощального салюту і Гімн Держави ! Україна не дорахувалась ще одного Героя !

Ігор Крочак, прес-секретар волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині»

(фото автора).


Додати коментар

Новые игры Alawar.