Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

У Тернополі пройде ярмарок вакансій із зарплатою більше 10 тисяч гривень

on .

У вівторок, 10 вересня, о 10 годині в Будинку праці (м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1Б) представлять майже сотню вакансій роботодавців м. Тернополя та області.

На роботу запрошують: водіїв автобуса MAN, водіїв тролейбуса, в’язальників схемних джгутів, кабелів та шнурів, менеджерів, товарознавця, адміністратора, керуючого магазином, налагоджувальника технологічного устаткування (електронна техніка), електрика, а також у районах області майстра шляхового, головного бухгалтера, менеджерів, майстра зміни, начальника виробництва, технолога, кранівника, трактористів, механіка, водіїв автотранспортних засобів.

Зокрема, представники ТОВ «АГАТА СТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ», ТОВ «АТБ-маркет», КП «Тернопільелектротранс», ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна» будуть розповідати про пропозиції роботи, проведуть презентації підприємств та особисті співбесіди із претендентами на вакансії.

Якщо за певними професіями у потенційного працівника немає належної підготовки, роботодавці розкажуть про можливості професійного навчання чи підвищення кваліфікації!

Не прогавте свій шанс!

Додати коментар

Новые игры Alawar.