Голова «Тернопільської кінокомісії», заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра зустрівся із президентом Асоціації фільмкомісій Італії Стефанією Іпполіті.  
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернопіль та Італію поєднало кіно (фото)

on .

Голова «Тернопільської кінокомісії», заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра зустрівся із президентом Асоціації фільмкомісій Італії Стефанією Іпполіті.  

Зустріч відбулась у рамках візиту представників українських кінокомісій та кіновиробників  до  Італії. Під час неї йшлось про перспективи та напрямки співпраці Асоціації фільмкомісій Італії із «Тернопільської кінокомісією», реалізацію спільних проектів, а також обмін досвідом.

 «У фокусі - італійські кінокомісії» - унікальний тренінговий підхід, спрямований на отримання глобальної поінформованості та передачу цінного практичного досвіду задля розвитку спільного виробництва між Україною та Італією. Його організатори - Асоціація продюсерів України спільно із Держкіно та Мережею італійських кінокомісій. 

Учасники  туру ознайомляться з діяльністю Toscana Film Commission (Флоренція), Genova Liguria Film Commission (Генуя), Film Commission Turino Piemonte (Турин) та Apulia Film Commission (Барі),  а також дізнаються більше про заохочувальні програми (film incentive programs), підбір натури (location scouting), взаємодію з кіногрупами, підзвітність місцевим органам влади, розрахунки та прогнозування економічного впливу на розвиток регіону. 

Досвідчені спікери, серед яких представники фондів, голови кінокомісій, покажуть, як італійські кінокомісії  успішно взаємодіють із кіноспільнотою, а також  поділяться досвідом створення альянсів та налагоджування дружніх зв’язків із творчими групами, гільдіями, спілками та офіційними особами, що відповідають за економічний розвиток регіонів.

На фото: голова "Тернопільської кінокомісії" Леонід Бицюра, президент Асоціації фільмкомісій Італії Стефанія Іпполіті, предаставник Держкіно Артем Голосов.  

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
topnews700@gmail.com