Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Гори забрали життя уродженця Тернополя, осиротивши двох донечок

on .

Під час сходження на Ушбу в  Сванетіі, що в Грузії, загинуло четверо альпіністів.  Серед них - 46-річний громадянин Ізраїлю Борис Гурфінкель, репатрійований з Тернополя.

 

 "..Як написати про те, що не стало друга....Перед очима промайнули роки...Юність,студентські роки...Життя розводить нас: по різних містах і країнах,але є щось таке,що тримає нас купи...", - написала на своїй сторінці в соцмережах тернополянка  Наталя Орищак. - 


Спільно з Борисом на гору піднімався ще один ізраїльтянин, а також росіянин і швед. Зв`язок з альпіністами пропав ще 4 серпня, а тіла загиблих грузинські рятувальники знайшли 6-го. Пошуки утруднились через погані погодні умови. На думку рятувальників, альпіністи зірвались з великої висоти, ймовірно, через страховку, що обірвалась.

Борис Гурфінкель народився в Тернополі та начався у нині ТНПУ ім. В Гнатюка. До Ізраілю був репатрійований у 21 рік. Жив у кібуцє Мішмар ха-Емєк. Викладав фізику, математику та програмування.

  • "Борис був легендарним учителем з унікальним поєднанням професійних знань, гумору і благодаті. Він був дуже освіченою людиною. Це важка втрата. Я приношу співчуття його родині та всім, хто знав Бориса", - зазначила "7 каналу" глава регіональної ради Мегіддо Іцик Холевскі 

Борис Гурфінкель залишив після себе дружину і двох дочок – Еммі лише 3 місяці, Авігаль – 4 роки.

TopNews висловлює щирі співчуття рідним та друзям загиблого. 

Вічна пам`ять!

Додати коментар

Новые игры Alawar.