Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Учені довели абсурдність невіри в Бога

on .

Видатний англійський астрофізик Фред Холл, вказує на абсурдність невіри в Бога і віру в випадкове виникнення життя. 

 

Він переконує, що це настільки недоречно, всеодно що б ми вірили в те, що смерч, який пронесеться над металобрухтом, складе з нього нового боїнга.

Відомий англійський філософ Ентоні Флю, який із 1950 року був символом та гуру наукового атеїзму, в 2004 році публічно визнав свою віру в існування Бога – Творця. Відкриття коду ДНК переконало його в існуванні найвищого, Божого розуму, який створив Всесвіт.

Визнання існування Бога є першим етапом на дорозі до Його пізнання, зазначає truechristianity.info.

Одними з найбільш чітких Божих знаків, які закликають до навернення є три образи, які не були намальовані людиною, а є діянням самого Бога. Це:

1) Туринська плащаниця – посмертне, трьохвимірне відбиття в фотографічному негативі, усього тіла нагробній плащаниці.

2) Відбиток Обличчя Воскреслого Ісуса на хустці з Манопелло .

3) Образ Божої Матері з Гваделупи.

Всебічні наукові досліди підтвердили, що усі ці образи – ахіропіїтос (αχειροποίητα – з грец. "нерукотворний"), тобто жоден людський геній не був би спроможний їх створити. Такими є факти, про які говорять наукові дослідження. Якщо людина їх прийме і з покірним серцем відкриється на любов та нескінчене Боже милосердя, то саме тоді розпочнеться процес духовної переміни. Вона стане на дорогу, яка приведе її до вічного щастя у з'єднанні з Богом. Якщо ж натомість "через свою несправедливість спинятиме правду" і відкине Божі знаки, які закликають її до навернення, то прямуватиме дорогою до вічної погибелі.

А ви, вірите в Бога? 

Comments  

 
#7 Vall 2016-06-23 09:25
«Верую, Господи! Помоги моему неверию.» (Марка9,24)
 
 
#6 юрко 2016-06-22 18:35
гриша все правильно
 
 
#5 Микола 2016-06-22 18:14
Мало інформації для того, щоб можливо повірити в існування, або навпаки. Щоб остаточний зробити висновок, потрібно виконати глибокий аналіз, вивчення та дослідження матерії космосу, бо тільки там людство може знайти відповідь. Але, на мою думку, навряд - це можливо людству.
 
 
#4 віра 2016-06-22 18:12
да я вірю що є Бог
 
 
#3 юрий 2016-06-22 18:12
ТАК
 
 
#2 Анатолий 2016-06-22 18:04
Когда работали во всю мощь философские мозги, вывод в 1950 г. у Ентони Флю был один, а через 54 года, став дряхлым стариком с высохшими мозгами, пришёл к противоположном у выводу. По поводу Туринской плащаницы давно проведены научные исследования и установлено, что она появилось на свет на много веков позже придуманной теологами-дармо едами смерти сына Божьего. В общем, старик полностью созрел. Директор кладбища уже с нетерпением ждёт его. Там старца и настигнет божья благодать.
 
 
#1 гриша 2016-06-22 18:02
якщо є бог то шо тоді кацапська кирила і як воно єднається з богом
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.