Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Є українці, котрі проти відзначення 14 жовтня

on .

Тільки четвертий рік поспіль українці відзначають День захисника України 14 жовтня.

До 2014-го почесті українським військовикам офіційно віддавали 23 лютого – у «свято», яке придумали ще в СРСР як  «день радянської армії та військово-морського флоту».  Тільки на 24-му році Незалежності, після Революції Гідності, анексії Криму, початку російсько-української війни, влада  врешті  вирішила, що негоже мати свято захисника Вітчизни в день, до якого з трепетом ставилися в Москві – раніше комуністичній, а тепер путінській.  Дійшло, як то кажуть! Однак, згідно з результатами дослідження соціологічної групи «Рейтинг», 51% респондентів (опитування здійснювалось на всій території України із 27 вересня по 4 жовтня, вибіркова сукупність: 2000 респондентів) висловлюються проти скасування святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого. Результат не поганий, адже ще торік їх було 56%. 

Не підтримують ідею встановлення державного свята Дня захисника України 14 жовтня 25% опитаних, підтримують – 62%.  При цьому,  42%  з них не підтримують скасування святкування радянського свята 23 лютого. 

Слід зазначити, якщо прихильників запровадження свята 14 жовтня більше на Заході, то противників скасування радянського свята більше на Півдні та Сході. Симпатиків ідеї встановлення Дня Захисника України на Покрову більше серед більш заможних, осіб з вищим рівнем освіти та мешканців сіл. 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.