Дата: 01.04.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Колишня регіоналівка організовує приїзд Президента на Тернопільщину?

on .

Дата: 01.04.2015

Він нарешті приїде. Завтра. 2 квітня. Кажуть, десь ближче 12-ої. На візит Президента України на Тернопільщині вже зачекалися. І не тільки тому, що представить нового голову облдержадміністрації, а й що нарешті поставить крапку в довжелезній епопеї очікування та невизначеності.

Щоправда, Петро Порошенко ще сам не знає, яку свиню підсунув йому в.о. губернатора Іван Крисак. Приїзд Гаранта Конституції, котрий ратує за люстрацію та очищення влади від регіоналів, кажуть, організовує ...екс-регіоналівка (хоча колишніх регіоналів не буває), новопризначена начальниця Управління фінансово-господарського забезпечення апарату ОДА Світлана Безпоповцева. Вона, подейкують,  і маршрут визначає, і всі організаційні моменти узгоджує, і навіть графік зустрічей Петра Олексійовича складає. Повідають, кабінет Світлани Теодозіївни перетворився нині на справжнісінький штаб. 

Відколи це Управління фінансово-господарського забезпечення перейняло на себе функції Управління організаційної роботи — важко сказати. Працівники облдержадміністрації подивовані такою метаморфозою. Кажуть, то те саме, що завгоспу чи кухарці раптом доручили організацію візиту першої особи держави. Дожилися чи правильніше докотилися!

 

Comments  

 
#3 Peter 2015-04-02 08:20
Порошенко також колишній регіонал
 
 
#2 Марія 2015-04-01 21:04
Гадаю, що для працівників ОДА зовсім не дивно чому саме Світлана Безпоповцева організовує зустрічі. А все тому, що в недавньому минулому Безпоповцева була керівником організаційного відділу ОДА і не лише за Хоптяна, а й за багатьох його попередників. Тут важливу роль відіграють професійні якості, а не якісь там "свині" про які згадує автор. Перевіряйте спершу факти і не пишіть нісенітниці.
 
 
#1 влад 2015-04-01 16:30
Якщо людини працює для чого іі заважаєте,Вона не Маруська Чашка що втікла на лікарняне бо тупа як валянок,
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.