Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Проблему одіозної сім'ї Кушнірів з Тернопільщини вирішували всією Україною (Відео)

on .

Про багатодітну сім'ю з Довжанки заговорила уже вся Україна. П’янство, катування, домагання – які деталі тільки не вийшли на поверхню під час ток-шоу "Стосується кожного".

Родина Кушнірів нещодавно відзначилася, перекриваючи об’їзну дорогу у Тернополі. Тоді батьки та одинадцятеро  дітей страйкували, вимагаючи присвоєння звання "Мати героїня" пані Надії. Тоді вони агресивно поводили себе з водіями, а також побили водія фури, що намагався проїхати.

І ось знову конфлікт, та уже всередині сімї.

23-річна Ірина Кушнір бачить свою доньку Сніжану тільки під наглядом власних батьків уже три роки. Каже, доньку у неї просто відібрали.  Більше того, молода мати побоюється, що  можуть забрати й однорічного сина Назара.

Конфлікти у родині Кушнірів з донькою Іриною – не новина.  Дівчина часто тікала з дому через приниження та побиття, ба більше – домагання рідного батька.

Батьки дівчини Михайло та Надія ж заявляють, що такі проблеми з-поміж 11 дітей лише з нею. Донька ганьбить їх аморальною поведінкою. Власне тому й забрали онуку до себе.

Чи вдасться доньці мирно домовитись з батьками уперше за три роки та на чиєму ж боці правда? Відповіді шукайте у програмі "Стосується кожного": 

 

Нагадаємо, півроку тому сімейство Кушнір також вимагало пай землі, котрий незаконно їм не дали, позаяк просто не включили у списки.

Деталі – у відео сюжеті ІНТБ:

 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.