Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Лікарі "Я соромлюсь свого тіла" VS аміші з села Стінка на Тернопільщині. Продовження (Відео)

on .

Медики проекту "Я соромлюсь свого тіла" "воюють" із членами релігійної громади амішів, мешканцями села Стінка Бучацького району, котрі не визнають медицину. До селища навідались ведучі Катерина, Людмила і Валерій та розгорнули польовий  шпиталь.

Завітавши у село Стінка, що на Тернопліьщині, лікарі проекту, дізнались, що члени релыгыйноЇ громади гребують цивілізованим життям та на контакт із медиками не йдуть. Відтак розгорнули польовий шпиталь, Проте більшість із членів релігійної громади здати аналізи та пройти обстедження не захотіла.

Аміші діляться тут на "світлих", що визнають блага цивілізації,  та "темних", котрі живуть первісним життям. Перші до медицини ставляться добре, другі ж вважають, що  це "від лукавого", та їм не потрібна.

До медиків аміші, їх ще називають кашкетниками, звертаються тільки за крайньої потреби. Про таке як профілактичні огляди взагалі чути не хочуть, аналізів більшість ніколи не здавали. У сім'ях тут по 12, 15, 18, а то й більше дітей. Коли занедужають - покладаються на Бога. Жінки часто народжують вдома, тож дитяча смертність дволі висока. (Детальніше – ТУТ).  

Увага! Передача місить відверті сцени зображення операцій та ран, а також ділянок тіла. Не рекомендується  особам до 18 років.

Як лікарям вдалося достукатися до кашкетниів:

(з 10 хвилини)  

Інші вражаючі історії селян Стінки:

(Дивитися із 7 хвилини) 

 

Comments  

 
#2 ониськів ірина 2016-06-05 21:41
Мені подобається ця передача бо вона лікує людей.
 
 
#1 ірина 2016-06-05 21:37
Це класна передача,бо вона лікує людей які туди звертаються.
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.