Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Як бачите, у нас нова дівчина" - Володимир Зеленський (фото)

on .

Уже 21 та 28 травня в ефірі "1+1" з'явиться телевізійна версія "Вечірнього кварталу", котру знімали на мальовничому узбережж острова Кріт.  

 

"Уже в десятый раз мы совместно с туристической компанией "СIТА" на майские праздники провели масштабный фестиваль "Весело", который на этот раз гостеприимно встречала Греция. В качестве приглашенных звезд в концертной программе выступили группы "Машина Времени" и "ВВ", а также Вера Брежнева", - сповістила на своїй сторінці в соцмережах студія "Квартал 95". І поділилась кількома світлинами зі зйомок. А там замість Олени Кравець - Тетяна Песик з "VIP Тернопіль".

Під постом чимало здиваних: "Мене очі не зраджують, замість Олени - Таня?". На що "кварталівці" чеканятьть: "Все праивльно!" А згодом і сам Володимир Зеленський сповіщає: "Як бачите, у нас нова дівчина!"

Олена Кравець при надії. Тому логічно, що їй у "Кварталі" були змушені підшукати заміну. "Таня відмінний варіант" - констатують фани "Кварталу"

Що ж, схоже. допоки Олена насолоджуватиметься материнством - Таня насолоджуватиметься грою на одній сцені з "кварталівцями". Цілком ймовірно, що їм сподобається її талант, звикнуть і згодом у "Кварталі" стане дві жінки. 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.