Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Для нас дуже важливою є безпека випускників та їхніх батьків" - заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра

on .

Тернопіль готується до традиційного загальноміського свята “Випускник”. 

 

На центральному стадіоні, де вже цієї суботи із 17.00 відбуватимуться урочисті заходи, нині зібрались директори шкіл та представники управлінь міськради на підсумкову нараду щодо підготовки заходу. 

Заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюру цікавили найдрібніші деталі, адже, наголосив — це особливе свято для кожного з випускників та їхніх рідних. Тому все повинно пройти бездоганно. 

“Для нас дуже важливою є безпека випускників та їхніх батьків, - зауважив Леонід Олексійович. - За дотримання порядку під час свята та безпекою стежитеме поліція. До ранку також чергуватимуть водолази й рятувальники, оскільки є традиція зустрічати схід сонця біля Тернопільського ставу. Також 23 червня у місті від 18-ї години до восьмої ранку 24-го червня  діятиме заборона на продаж алкоголю та слабоалкогольних напоїв”.

Опісля наради відбулась свєрідна репетиція свята за участю медалістів і переможців конкурсу на  кращий вишитий костюм.

Нагадаємо, загальноміське свято “Випускник - 2018” буде проведено 23 червня. Традиційно воно розпочнеться парадом випускників центральними вулицями міста о 15.30 від церкви Чесного Хреста, що  над Тернопільським Ставом.

Цьогоріч у святковій колоні йтиме 1132 випускники.

Випускників вітатимуть представники міської та обласної влади, кращі художньо-мистецькі колективи міста. Відбудеться церемонія нагородження золотих та срібних медалістів, переможців конкурсу на кращий вишитий костюм 2018 року.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.