Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

У скільки обійдеться сяюча посмішка тернополянам?

on .

09. 02. 2016

Сяюча посмішка – задоволення не з дешевих, адже посидіти годинку-дві у стоматологічному кріслі іноді вартує чи не половину зарплатні. А що це вартує тернопільським дантистам?

Відтак вирішила дізнатися ціну питання у нашому місті. Вималювалась така картина.

Стоматологія “Спектр“, вул. Чорновола, 7, пропонує пломбування вартістю у  200 гривень, а також додаткову анестезію за 45 чи 80 гривень. Не далеко із цінами утекла усім відома “Стоматологія Павлишиних“, що на бульварах Шевченка, 23 та Д. Галицького, 16, пломбує одного зуба починаючи від 300 гривень плюс анестезія вартістю у 50 грн. Із-поміж приватних стоматклінік чи не найдорожчими є “Стоматологія Олексюка“, вул. Глибока, 25, де ціна однієї пломби стартує 450 гривень та вище, а також стоматологія “Лайф“, що на Шашкевича, 3, бере за одну пломбу 300-400 гривень та іще 60 грн. за анестезію. Звичайно, стоматології кажуть про мінімальну вартість, тож будьте готові заплатити більше.

Утім, стало цікаво, чи варто "заплобмовувати" стільки грошей у зуби, тому дізналась ціни й у державних стоматологічних поліклініках Тернополя. Телефоном мене спочатку запевнили, що у нас державна стоматологія, тут безкоштовно, а потім - мовляв, не можуть назвати ціну, бо тре бачити зуба. Це те ж саме, що у магазині питатися, скільки у вас кілограм їжі? – каже дядечко з телефону. Утім, я таки дізналася! Спитавши у пацієнтів, які безкоштовно полікували там зубки аж на цілих 200 гривень. Причому кажуть, що там беруть і по 250,300. Напевне, за кілограм їжі чи як.

Отож, у приватній клініці лікування одного зубчика Вам обійдеться щонайменше 200-400 гривень, а у державній теж почасти доведеться заплатити.

Цікаво стало й, на скільки стоматологічні клініки насвердлюють“ щомісяця. Виявилося, що їхній дохід становить близько декількох тисяч гривень на день, відповідно, декілька тисяч зелених на місяць. Вирахуйте витрати на оренду. матеріали тощо... Погодьтесь, стоматологічйни бізнес - не один з найгірших. Можливо, саме тому у Тернополі так багато надавачів стоматпослуг, а майбутніх дантистів так багато у медвузах.

Є контакт з пацієнтом, спілкування. І я даю маленьку частину допомоги їм. Тому анітрохи не шкодую, що пішов у стоматологію. До того ж, мій тато дуже мною пишається, бо у нас в родині я перший лікар. ділиться майбутній стоматолог  Михайло Івашків, студент 5-го курсу ТДМУ ім. Я. Горбачевського. Для нього стати лікарем було мрією дитинства, а стоматологія з-поміж усіх спеціалізацій видалась найцікавішою.

До слова, дантисти сьогодні відзначають своє професійне свято, тож не забудьте привітати своїх зубних "айболітів". І чистіть зубки щонайменше двічі на день – стоматологи так радять!

 

Надія ВИХРИСТЮК

Comments  

 
#2 редакція 2016-02-09 16:05
Шановна п. Маріє, схоже, тема стоматології Вам добре відома і близька. Ми тільки почали досліджувати її,тож, будемо вдячні за думки та спостереження. Усе наведене в матеріалі - зі слів і стоматологів, і пацієнтів, і майбутніх дантистів. Хочете сказати, вони помиляються чи добре не володіють питанням, котрим живуть?
 
 
#1 Марія 2016-02-09 13:44
Якась дивна стаття. а не лікар і не медик . але логічно подумати, звичайні таблетки вирослди в три рази і коштують в аптеці "як за рідну маму", а пломбу вам порахували а середньому 200 гр.... це так само як і два роки тому.Виникає питання, які матеріали виколистовують прилікуванні... .... Сумніваюся що навідь середньої якості. Я порахувала , щоб стоматолог в день заробив "декілька тисяч" , для прикладу я взяла суму 4000 грн, це він має прийняти 20-ть п-тів( якщо пломба в середньому коштує 200 грн.). тепер порахуємо: матеріали з неба не падають, персоналу потрібно заплатити, а ще оренда, світло.. і т.д. Мене дратують такі статті... перш ніж щось писати , вивчіть це питання. а не будьте журналістом-дел етантом....
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.