Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

«Освіта завжди буде пріоритетом для Тернополя» -заступник міського голови (відео)

on .

Автор: Вікторія Отаманчук.

Урочисте дійство з нагоди Дня працівників освіти відбулось в українському домі «Перемога» 4 жовтня.

Понад три сотні вчителів, вихователів, працівників освітніх закладів приймали вітання та насолоджувались концертною програмою. 

Під час уpoчистoстей oчільник Теpнoпoля Сеpгій Надал спільнo зі заступником Леонідом Бицюрою та очільницею міськoгo упpавління oсвіти і науки Oльгoю Пoхиляк нагopoдили майже сотню кpащих з кращих oсвітян Теpнoпільськoї громади у понад десяткові найрізноманітніших номінацій.

 

«Саме з освіти все починається - формування особистості, характеру, навиків, світогляду майбутнього дорослого, - наголосив Леонід Бицюра.Освіта завжди буде пріоритетом для Тернополя. Пріоритетом вона повинна стати і для держави. Ми маємо спільно докластись до того. Життєвих гараздів Вам, Божої опіки та благословення, здоров’я, учнів, якими гордитиметься наше місто, Україна й світ, і ніколи не сумніватись у правильності вибору своєї професії».

Почесні відзнаками управління освіти і  науки Тернопільської міської ради та сертифікати на придбання техніки для благоустрою пришкільної території Леоінд Олексійович вручив очільникам та представникам закладам дошкільної освіти №№37 (завідувачка – Ірина Фронц) та 17 (Наталія Ясеновська), ТЗОШ №16 імені Володимира Левицького (директорка – Руслана Базунова), ТЗОШ №28 (Лілія Вавринів) та Галицькому коледжу імені В’ячеслава Чорновола (директорка - Марія Баб’юк).

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.