Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

У Тернополі священики зійшлись у битві з військовими (фото)

on .

У битві за перемогу на футбольному полі.

 Незвичайний футбольний турнір відбувся 3-4 серпня на спортивному майданчику, що в парку "Національного відродження". Присвячено його було пам’яті бійців, які загинули під час АТО. 

Про це повідомляє прес-служба Тернопільської єпархії УПЦ КП .

У змаганнях взяли участь 15 команд, серед яких "Капелан" (священики УПЦ КП), "Козаки" (козаки Українського Реєстрового Козацтва) та бійці 44 окремої артилерійської бригади, яка дислокується в Тернополі. 

Капелан та настоятель парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці прот. В'ячеслав Кізілов розпочав захід з молитви та благословив відкриття турніру. Організатори, звернувшись до присутніх, наголосили, що такі заходи дають змогу збиратися всім за велінням серця.

Боротьба була запеклою. Ні священники, ні військові перемоги в турнірі не здобули. Перше місце посіла команда "Агропродсервіс", друге  дісталось "Фавориту", а третє - "Патріоту". 

Та перемога, кажуть футболісти, - не головне. Важливо,  що турнір відбувся та об`єднав багатьох людей, які не тільки мріють про мир та нашу спільну перемогу, а й докладають для цього максимум зусиль.

Скориставшись нагодою, бійці 44-ої артбригади висловили велику подяку за підтримку та духовну опіку отцю В'ячеславу, який постійно приділяє увагу бійцям. 

Додати коментар

Новые игры Alawar.