Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Дана церква фінансує російські війська і кожна куплена свічка – це пуля, яка вбиває українського воїна" - "Правий сектор" Тернопільщини

on .

Мирну пропагандиську акцію првели акивісти НВР "Правий сектор" Тернопільщини 24 липня під церквою "Віри, Надії, Любові"уПЦ МП, що в Тернополі на вул. Євгена Коновальця, 1.

 

Її мета - ознайомити людей зі всіма аспектами УПЦ МП, "донести до них істину, наголосити на тому, що дана церква фінансує російські війська і кожна куплена свічка – це пуля, яка вбиває українського воїна, що забезпечує нам мир в тилу".

Про це правосекторівці сповістили на своїй офіційній сторінці в соцмережах.

"УПЦ МП на сьогодні є пропагандивною машиною, мета якої – відвернути українців від власного коріння і зорієнтувати їх на "московську правду", - зазначили. -  Патріарх Кирил працює на російську владу і забезпечує сепаратистські осередки на теренах України. Очільник УПЦ МП неодноразово заявляв, що України не існує, і що на Сході нашої країни відбувається "міжусобна війна", а Росія лише заступається за мирних жителів."

Вірні УПЦ МП сприйняли правосекторівців неоднозначно.

"Вони викликали поліцію і почали кричати на активістів, - зазначають у НВР "Правий сектор" Тернопільщини. -  Та навіть до зазомбованих прихильників МП, хлопці та дівчата з "Правого сектору", без жодних проявів агресії, намагалися донести правду, розповісти про те, що наші воїни гинуть від кривавої руки Росії, а їхня церква вносить у це свою лепту.Усі ми, українці, маємо молити Бога про єдність - про те, щоб православні церкви об’єдналися і створили Єдину Українську Помісну Церкву. Московським імперіалістам це невигідно, але правда переможе!"

 
 
Фото із соцмереж.
 

Comments  

 
#1 Андрій 2016-07-25 09:10
Поки бійці(герої) з Правого сектору захищають Україну на сході, то місцеві члени Правого сектору стають тітушками і займаються антирелігійною пропагандою та поширенням відвертої брехні!
Якщо УПЦ, чи священнослужите лі чи віруючі УПЦ, порушують закон, то чому оперативно-слід чі органи СБУ не проводять арештів чи інших кримінально-про цесуальних дій? Відповідь проста: уся ця інформація наведена тітушками Правого сектору є нічим іншим, як звичайною брехнею!!
Але найгірше те , що ПС показав, що націоналістичні організації в Україні, нажаль є звичайними пішаками у великій політиці! Я на 100% впевнений, що тітушки ПС навіть не перевіряють інформацію яку поширюють, або самі є обманутими і поширюють обман, або самі і відверто і свідомо брешуть і є брехунами!!???? ?????
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.