Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Відомий тернополянин по–особливому привітав захисників України зі святом (відео)

on .

Відомий тернополянин, фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук спільно з популярними музикантами й акторами створив особливий дарунок усім захисникам України.

 

Раом вони написали–відзняли «Лист московському шайтану» Володимиру Путіну, чи то пак «Владіміру Настутнєт».

Писали  під музику  гурту «Дахабраха».  За основу взяли текст, написаний українськими козаками у 1676 році турецькому султану.  Переконані, в ньому, «слово в слово, підходить під сьогодення» і , зазначають під відео. Викладеним на у соцмережах на сторінці «Країна ФМ», «кожний український військовий, що захищає нашу країну від ворога на сході, напевно, підписався би під таким листом!»

Зйомки відбувались у столиці  на території парку Київська Русь. Режисер , сценарист – Ден Манжосов. У кадрі  часто поруч із козаками ХХІ століття з`являються воїни АТО,  наче наголошуючи на протяжності крізь віки отієї кривавої воїни з московським гаспидом.  Запорожці  не шкодують порівнянь, і хоч  жодного разу прізвище адресата не звучить,  усім усе зрозуміло без слів…  

«Ось так запорожці тобі написали. Не будеш ти навіть свиней наших випасати, не те, щоб над Україною панувати!» -  резюмував суворий козак Василь Бронюк.  

 

Відео автори  презентували усім захисникам України, котрі відзначають свято нині, 14 жовтня.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.