Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

ТСШ №3 продовжує лідирувати по кількості медалей

on .

Уже котрий рік поспіль випускникам Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, атестати про повну загальну середню освіту вручили у Тернопільському академічному драматичному театрі. 

"Ми з вами, дорогі випускники, не один рік писали історію нашого спільного життя, - звернулася директор школи Надія Будій. – Неначе у калейдоскопі перед очима складаються візерунки нашого шкільного життя: репетиції, виступи, танцювальні феєрії, спортивні змагання, а також дивовижні подорожі. Ви працювали старанно і наполегливо. Саме тому завжди здобували найвищі результати та цілі."

Цей рік ознаменувався для ТСШ І-ІІІ ступенів №3 блискучими  результатами: із 83 випускників 24 отримали медалі. Підтвердити такий високий рівень цьогоріч було нелегко, адже в атестат зараховувалось ЗНО з трьох предметів. І учні третьої школи, вкотре, підтвердили свої знання!

Напутнє слово для випускників також прозвучало від заступника міського голови Леоніда Бицюри

"Теперішнє молоде покоління, зокрема сьогоднішні випускники, являють собою зовсім нове, впевнене в собі покоління яскравих та креативних людей, - зауважив Леонід Бицюра.  – Вони кращі за попередні покоління і це добре. Бо розвиток нації та країни полягає  у тому, щоб наші діти були все кращими. Я впевнений, що наші діти будуть гордістю нашого міста та країни."

Зокрема варто зазначити, що випускниця ТСШ І-ІІІ ступенів №3 Катерина Симко, отримала премію ТМР, як випускниця, яка склала зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури на 200 балів. На Тернопільщині, цьогоріч, таких випускників лише четверо.

Звичка вчитися і досягати успіхів вирізняє учнів третьої школи навіть в умовах сьогодення, коли велика кількість українців  скептично ставляться до знань. За підсумками 2016-2018 н.р. третя школа визнана як кращий навчальний заклад міста щодо роботи з обдарованою молоддю. 

А.Ж.

На фото Катерина Симко під час параду випускників у Тернополі

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.