Дата: 30.03.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Яким буде перший "тестовий млинець" для тернопільських випускників?

on .

Дата: 30.03.2015

Якщо для нас ЗНО стало статистикою і вже освітньою традицією, то для 7,5 тисяч випускників області - це абсолютно реальне і дуже важливе випробовування своїх знань.

28 березня 2015 року в області відбулося чергове пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики (базовий та поглиблений рівні), біології, географії, фізики, хімії, російської мови, англійської мови, французької мови, німецької мови, іспанської мови, йдеться у повідомленні прес-служби департаменту освіти і науки ТОДА.

Тестування, в якому взяли участь 2268 із 2497 зареєстрованих, що становить 91%,  проводилося в 19 пунктах, 243 аудиторіях. Для організації та проведення пробного ЗНО залучено 518 педагогічних працівників, 19 медичних працівників, а також представників районних і Тернопільського міського відділів УМВС в Тернопільській області, які дбали про забезпечення охорони та правопорядку на пунктах пробного тестування.

Ті зареєстровані учасники тестування, які не з’явилися в пункт тестування, можуть протягом наступних трьох робочих днів отримати свої робочі зошити, бланки відповіді, ключі розв’язку.  Для цього їм потрібно звернутися в пункт пробного тестування, пред’явивши документ, що засвідчує особу, квитанцію про оплату за пробне тестування та запрошення.

Додати коментар

Новые игры Alawar.