Дата: 30.03.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Чи готові тернополяни змінювати світ?

on .

Дата: 30.03.2015

Дванадцята Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації»  відбулася у Тернопільському національному економічному університеті. Участь у ній взяли представники п’яти країн світу та всіх областей України. 26 березня відбулося урочисте відкриття конференції, інформує прес-служба ОДА.

Привітав учасників заходу заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра. Він подякував всім, хто завітав у Тернопіль  і бере участь у конференції.

«Україна потребує капітальної трансформації, - констатував заступник. - Трансформації потребують усі напрямки суспільного життя. Є багато людей, хочуть змін, вимагають змін, але насправді не готові до них. Я сподіваюся, що тут зібрані ті люди, які не просто готові змінюватися самі, а й змінювати середовище навколо себе»

Леонід Олексійович наголосив, що задача сучасного науковця – не просто стати «ходячою енциклопедією», а насамперед вміти опрацьовувати, аналізувати величезні масиви інформації.

«Зараз не є проблемою отримати практично будь-яку інформацію, будь-якою мовою, - зауважив Леонід Бицюра. – Однак є величезна потреба вибрати те, що потрібне, що важливе, з інформаційного потоку. Я бажаю впевненості у тому, що кожна наша дія, наше слово,  допомагатиме змінювати  нашу державу на краще. Незважаючи на складну ситуацію, військову агресію, ми все-таки переможемо. Насамперед - завдяки молодим людям. Молодим не за віком, а за способом мислення і світоглядом».

Додати коментар

Новые игры Alawar.