Дата: 29.03.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Серед авторів найкращих марок тернополян нема

on .

Дата: 29.03.2015

Укрпошта підбила підсумки конкурсу «Краща поштова марка України 2014».

З 19 січня по 19 березня 2015 року поціновувачі української поштової мініатюри надсилали свої анкети з пропозиціями щодо найкращих, на їхню думку, поштових марок, блоків і малих аркушів, введених у поштовий обіг минулого року, та свої прогнози стосовно випусків, які посядуть, відповідно, перше, друге й третє місця. За результатами опрацювання всіх анкет члени конкурсної комісії визначили поштові марки (блоки), що отримали більшу кількість голосів та перемогли в конкурсі:

1-е місце – художній поштовий блок «Щедра Україна. Зима»;

2-е місце – художня поштова марка «Євромайдан 2014»;

3-є місце – художня поштова марка «З Новим роком та Різдвом Христовим!».

Укрпошта вітає авторів кращих марок (блоків) художників Наталію Кохаль (1-е місце); Володимира Тарана (2-е місце) та Юліку Правдохіну (3-є місце). Їх буде відзначено цінними філателістичними подарунками – річними наборами поштових марок України 2014 р.

«В черговий раз Укрпошта провела конкурс на визначення кращої поштової марки (блоку). Ми задоволені його результатом, адже бачимо, що надзвичайно багато людей дуже цікавляться українськими поштовими марками. Ми щиро вдячні їм за любов до української поштової марки і будемо радувати їх і надалі. Особливо хочу подякувати українським художникам за допомогою яких наші марки знає увесь світ», – розповів в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук.

TopNews сподівається, що наступного року серед авторів найкращих поштових марок будуть і прізвища наших тернопільських художників.

Додати коментар

Новые игры Alawar.