Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Мешканці Тернопільщини шокували медиків проекту "Я соромлюсь свого тіла" (відео)

on .

У народі їх називають "кашкетниками" тому, що чоловіки носять кратузи, а жінки - різнокольорові хустки та по-особливому їх зав'язують.

 

Вони відреклись від благ цивілізації, живуть без світла та газу. Коли світять, то тільки лампою на сонячних батареях, а гріються, розпалюючи в печі. Чоловіки - не палять та не вживають алкоголь. Їхній обов'язок - працювати, аби заробити собі на життя. А ось обов'язок жінок - народжувати, і то бажано щороку.  

Мова про релігійну громаду аміші, котра мекшає в селах Космирин і Стінки Бучацького району. Саме до них навідались ведучі відомої програми  "Я соромлюсь свого тіла" Катерина, Людмила і Валерій  - та вжахнулись. До медиків аміші звертаються тільки за крайньої потреби. Про таке як профілактичні огляди взагалі чути не хочуть, аналізів більшість ніколи не здавали. У сім'ях тут по 12, 15, 18, а то й більше дітей. Коли занедужають - покладаються на Бога. Жінки часто народжують вдома, тож дитяча смертність доволі висока. 

Те, що більшість аміші мають проблеми зі здоров'ям, ведучі програми помітили відразу. Проте до польового госпіталю, що розкинувся в Стінці, члени релігійної громади не поспішали. 

Найсміливішим виявився хлопчик Ігорчик. Його привела тітка. У дитини - лімфостаз. Все почалося зі звичайного забиття коліна, а закінчилася відмовою від хлоп'ячих радощів... Одна нога Ігоря більше в обсязі і постійно збуджена. Хлопчикові важко перебувати на ногах тривалий час, а також грати у футбол зі своїми однолітками.

Ще одного заплаканого хлопчика принесли у госпіталь з проблемою опіку. Малюк перекинув на себе каструлю з окропом, після чого потрапив реанімацію. Хлопчикові довелося зробити пересадку шкіри. Після цього він не спить ночами і постійно чухає спину, здираючи шкіру, пише Укрмедіа.

До Людмили Шупенюк прийшла представниця амішів – Ольга. У жінки вже 8 кесаревих розтинів, але зупинятись народжувати жінка не збирається.

Про те, хто ще з "кашкетників" наважився на всю країну розповісит про свої проблеми та попри традиції, звернутись до медиків за допомогою, дивіться у випусу програми "Я соромлюсь свого тіла" (від 12 хвилини).

Додати коментар

Новые игры Alawar.