Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Просто помоліться за наймолодшого Воїна Небесної Сотні

on .

Сьогодні, 2 червня,  наймолодшому Воїну Небесної Сотні Назару Войтовича з Травневого, що на Збаражчині, мало б виповнитись 20 років.

 

Назарвоі було тільки 17, коли увечері 19 лютого 2014-го він вирушив до Києва. То була його перша  й  остання поїздка.  Хлопець пробув на Майдані близько трьох годин. Зранку 20 лютого в розпал кривавих  подій  на Інститутській  його застрелив  снайпер. Батьки втратили єдиного сина, Україна - справжнього Воїна. 

"У цей день закликаю усіх помолитися за його душу і душі усіх Героїв полеглих за Україну! - написав на своїй сторінці в соцмережах  Володимир Голоднюк, батько Воїна Небесної Сотні зі Збаржа Устима. - А ще запитаймо себе чи гідно шануємо ми їхню пам`ять? Чи притримуємось ми тих ідеалів Майдану, за які склала свої голови Небесна сотня? Чи боремось за Правду? Чи боремось з корупцією? Чи ми особисто перестали давати хабарі? Чи досягли свободи, торжества справедливості, незалежності та соборності України, покращення соціальних стандартів?Чи знову схилили голови у ярмі?Пам`ятаймо - Рабів до раю не пускають!"

А ще пам'ятаймо, що Герої не вмирають, вони живуть доти, доки ми пам'ятаємо їх та молимось за них! Слава Героям! Україні слава!

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.