16.01.2016
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

На Тернопільщині 468 учасників АТО зможуть звести будинки

on .

16.01.2016

Від початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками Тернопільській області учасники АТО подали 2715 заяв на отримання землі. 

За результатами розгляду звернень військовослужбовці отримали 2356 дозволів на розробку проектів землеустрою. Для учасників АТО, інформує Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області, відведуть землі загальною площею 616,05 гектара. Решта клопотань знаходяться на стадії розгляду.

Уже завершили процедуру оформлення землі у власність 1037 учасників АТО на ділянки загальною площею 469 гектарів.

Військовослужбовці отримали землі різного цільового призначення. Звести будинки зможуть 468 військових на ділянках площею 28,4 гектара.  Для ведення садівництва відвели 531 ділянку площею 53,9 гектара. Ще 37 ділянок площею 63,2 гектара учасники АТО використають для ведення особистого селянського господарства.

Землевпорядники разом з місцевими радами  зарезервували на території регіону для потреб учасників АТО більше 250 земельних масивів. Перелік   ділянок  у відкритому доступі знаходиться на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області у розділі "Для учасників АТО".

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ,який посвідчує його участь в АТО.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
topnews700@gmail.com