Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Пісня тернополянина підкорила суддів відомого шоу (відео)

on .

В ефірі шоу “Голос країни” киянин Микола Задерай виконав пісню “Ніжно” тернопільського композитора й співака Андрія Підлужного та підкорив суддів і глядачів.

 

Нагадаємо, “Ніжно” Андрій Підлужний написав для Тіни Кароль.

У цій пісні, ти ж знаєш, слова чоловічі, - звернулась Тіна до Миколи. - Я не змінювала слова, тому що, ну, як Підлужний написав — так воно і залишилося. Він каже: “Та перероби на жіночі”, - “Я кажу, — ні! В цьому є магія. Тут стільки чоловічого в цій пісні. Я спробую, ну, ніби співпадати з цим світом...”

Сам Микола зізнався, що вельми хвилювався, адже пісня, наче про нього. Тому й, виконуючи її, додав кілька своїх, індивідуальних, родзинок. Друзі хлопця в кімнаті очікування розповіли ведучій Катерині Осадчій, що від Миколи відвернулись і дівчина, і батьки, сказавши, що творчістю він не зможе заробляти на життя.

“Ніжно” стала щасливим квитком для Миколи Задерая. Тепер він у команді Монатіка та продовжуватиме боротьбу за перемогу.  Дорослий  “Голом країни” - другий шанс хлопця. Перший Микола отримав ще у 2012-му під час шоу “Голос. Діти”. Тоді він був у команді Олега Скрипки та навіть дійшов до півфіналу...

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.