Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Міський голова підсунув депутатам "кота у мішку": Що з того вийшло?

on .

Одне з найгостріших питань на сьомій сесії міської ради, котра відбулася сьогодні, 21 квітня, зняли з порядку денного за ініціативною очільника міста. Йдеться про проект внесення змін до Генплану міста.

Це питання не давало спокою як журналістам, так і городянам. На пленарному засіданні мало бути дуже "гаряче", адже земельні "війни" майже завжди спонукають суперечки у депутатських колах. Баталій же слухачі не отримали – розгляд проекту перенесли.

За словами очільника Тернополя Сергія Надала, зміни розглянули та погодили експертні ради. Усі висновки профільного інституту – на руках. Та серед депутатів чулися заяви, мовляв, вони тих змін до Генплану в очі не бачили, відтак і голосувати за "кота у мішку" не будуть. Тож Сергій Віталійович, аби не нагнітати й так напружену ситуацію у залі, ініціював перенесення розгляду проекту на час наступної сесії.

спілкувався із депутатами, і у них є побажання обговорити вказані зміни на своїх округах. Тому пропоную сьогодні питання №12, 13 і 14– у зв’язку із тим, що вони взаємопов’язані, зняти із порядку денного", - запропонував мер.

Депутати його пропозицію підтримали. Протягом місяця народні обранці ознайомляться із проектом змін, детально вивчать питання та обговорять у фракціях.
 

* Для довідки

12. Про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста» та внесення змін до генерального плану міста, затвердженого рішенням міської ради від 10.08.2010р. №5/37/11 (Розробник В.Й. Бесага)

13. Про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Коригування плану зонування території міста» та внесення змін до плану зонування міста, затвердженого рішенням міської ради від 23.01.2014р. №6/44/12 (Розробник В.Й. Бесага)

14. Про затвердження детального плану території (Розробник В.Й. Бесага)

Надія Вихристюк

Фото автора 

Додати коментар

Новые игры Alawar.