Головною інтригою 14 квітня зостаються дебати між кандидатами у президенти Петром Порошенком і Володимиром Зеленським.
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополяни в очікуванні: відбудуться дебати між Порошенком і Зеленським, чи ні

on .

Головною інтригою 14 квітня зостаються дебати між кандидатами у президенти Петром Порошенком і Володимиром Зеленським.

 

Хоча…якою інтригою. Зрозуміло, що Зеленський на НСК «Олімпійський» нині не прийде. На Опонента на стадіоні він чекатиме 19 квітня о 19.00. Сам Петро Олексійович у цей день і час буде на Суспільному, куди й запрошує  Зеленського, бо саме так вимагає закон… «А вийде як у пісні про моряка й морячку: «Ты на суше, я на море, мы не встретимся никак…»», -сумно жартують тернополяни.

Хоча шанс подискутувати  є. Речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв нині повідомив 5- му каналу  , що Петро Олексійович з`явиться на стадіону 19 квітня за умови, якщо час цієї дискусії не збігатиметься з офіційним часом дебатів в ефірі Суcпільного.  Що Зеленський поступиться сподіватись марно. Проте надія на те, що кандидати все ж подебатують … ще тліє. Команда Зеленського запропонувала телеміст між НСК «Олімпійський» і студіє Суспільного. Чи відбудеться він покаже час.

Наразі ж Президент Порошенко 14 квітня о 14.00  чекатиме  на Зеленського на «Олімпійському». Якщо не дочекається, то …проведе «зустріч із журналістами»,і на тому ся стане, як кажуть у нас. 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
topnews700@gmail.com