Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

У Тернополі Петро Порошенко встановив рекорд

on .

Наймасовіше селфі з Президентом. За його ж власною інінцаітивою.  Під час відвідин заключного етапу обласного патріотично-мистецького дитячо-юнацького фестивалю «Вставай, Сонце». 

Цьогоріч виповнюється 25 років пісні, автором та виконавцем якої є  заслужений артист України, тернополянин Адрій Підлужний. Тож, під час фестивалю було встановлено  Рекорд України з наймасовішого її виконання. «Вставай, Сонце» одночасно виконали 1550 осіб, серед них, і Петро Порошенко.

Предстаниця Книги Рекордів України вручила Андрію Підлужному сертифікат про встановлення рекорду. Проте Петро Олексійович запросив учасників фестивалю до встановлення ще одного рекорду: наймасовіше селфі з Президентом України. Селфі зроблено, тепер слово за представниками Книги Рекордів України.

До речі, нагороди переможці фестивалю отримали з рук Гарант. А режисер Іван Ясній та художній керівник камерного оркестру Тернопільської обласної філармонії Мирослав Кріль  — нагрудні знаки «Гордість Тернопілля».

Опісля ж дітлахи кинулись селфитись з Президентом. Бідаки охоронці, якими останнім часом себе з усіх боків оточує Гарант, виглядали вельми розгубленими й смішними… От дорослих відганяти то просто, а як же відженеш дітей?

Між іншим, кількість охорони й поліції біля Порошенка також може потягнути на рекорд. Цікаво, кого він боїться, власного народу?  

Фестиваль продожився, а Гарант поспішив виконувати решту із запланованого за графіком. 

 

Comments  

 
#2 Лєра 2019-03-25 19:04
Автор зробив такий висновок із кількості охорони, поліції. снайперів, загородок і т.д. А долбоєюізмом страдаєте ви, оскільки не бачите, що пороз тримає вас за порох і дебіла
 
 
#1 Бандерівець 2019-03-25 17:30
Цікаво, а з чого автор зробив висновок, що Порох боїться людей? З кількості охорони? Чи з власного долбоєбізму?
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.