Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Чемпіон світу з Тернопільщини розповів, як буде квитатися з "боржниками"

on .

Абсолютний чемпіон світу з армреслінгу Андрій Пушкар розповів, як чемпіонський пояс опинився на Тернопільщині, зокрема у цого рідному Кременці.

Наш земляк - 14-разовий чемпіон світу, 16-разовий чемпіон Європи, п’ятиразовий володарем абсолютного Кубка Світу з армспорту серед професіоналів, абсолютний переможцем турніру А1, і нарешті -  абсолютний чемпіон світу з армспорту.

Свій чемпіонський титул Андрій Пушкар здобув зовсім нещодавно, 23 липня, у США. Саме там відбулися змагання "Vendetta All Stars Armfight #46" серед професіоналів у надважкій вазі (95+). Та наш земляк не залишив шансів вихопити перемогу зі своїх рук. Спортсмен здобув абсолбтну перемогу у Дмитра Трубіна з Казахстану з рахунком 5:1.

Перемозі передували довгі півроку щоденних тренувань. Боротьба, каже Андрій Пушкар, була запеклою, адже його казахський суперник Дмитро Трубін молодий та в досить хорошій формі. 6 раундів, саме стільки триває бій у армреслінгу, з одним суперником й визначили абсолютного переможця.

Тренується спортсмен щоранку по півгодини удома. Окрім того, двічі-тричі на тиждень загартовує чемпіонський дух 2-3 години у власному спортзалі в Тернополі.

Плани на майбутнє у чемпіона наполеонівські.

• "Маю пару "боржників" в армфайтах",  - жартує Андрій Пушкар.

Узяти реванш хоче у "старих знайомих", котрим свого часу віддав перемогу у поєдинках.

• "2012-го року я програв американцю Майклу Тоду. Він зараз у дуже хорошій формі, тому тиеба зробити реванш".

Також, каже спортсмен, у армспорт повернувся надзвичайно сильний атлет Денис Саплієнков. Це людина з найсильнішим у світі біцебсом, яка піднімає штангу на біцебс, вагою 170 кг.

• " Це офіційний рекорд світу, - зауважує. - Я думаю, що невдовзі ми з ним зустрінемось".

Окрім здобудків як спорсмена, у Андрія Пушкара ще є тренерське дітище. Він - президент Тернопільської федерації армспорту. З-під його опіки виходять багато талановитих спортсменів. Зокрема зараз готує п'ятьох підопічних на Чемпіонат світу з армспорту серед юнаків, що пройде у Болгарії, в Софії.

• "У жовтні ми отримаємо пару чемпіонів світу з Кременця," - кинув виклик Андрій Пушкар.

Вірна життєва супутниця чемпіона світу, до слова, задніх теж не пасе. Дружина Андрія Пушкара Світлана, з котрою разом уже 8 років,  теж свого часу займалася арспортом. Кілька років тому виграла Всеукраїнський турнір у Чернівцях. Чоловік ласкаво називає її світлом його життя.