Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Відбулось відкриття скульптурної композиції "Лісова пісня"

on .

Сьогодні біля головного корпусу ТНПУ ім. В. Гнатюка, відбулось урочисте відкриття грандіозної скульптурної композиції «Лісова пісня».

Ця подія не лише закарбується в пам’яті студентів та працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка, але й увійде до історії нашого міста, - повідомляють на сайті університету.

Варто зазначити, що скульптурна композиція «Лісова пісня» виконана в рамках підготовки дипломної роботи спеціальності «Дизайн». Авторами скульптури є студенти факультету мистецтв Павло Гаврас та Христина Конь.

Право перерізати стрічку та відкрити завісу романтичного кохання надано декану факультету мистецтв, доценту Стельмащуку З.М.

Урочисто відзначаючи авторів скульптурної композиції, ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка професор Буяк Б. Б. подякував Павлу Гаврасу та Христині Конь за відкриття стежки до вічного та можливість доторкнутися до мистецтва. 

«Ми тішимося, що в нас навчаються такі талановиті студенти, радіємо вашим успіхам, творіть і витворяйте. Університет завжди підтримає ваші ідеї», - зазначив очільник університету.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.