Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

“«Зоринка» вкотре доводить свою унікальність та багатогранність” - Леонід Бицюра

on .

Випускний концерт дитячої хорової школи «Зоринка» відбувся 27 травня у Тернопільській обласній філармонії.

“Це перший випускний рік, який “Зоринка” завершила з новим присвоєним званням імені Ізидора Доскоча, - зазначила, звертаючись до вихованців школи, випускників, їхніх батьків, колишніх випускників та всіх пошановувачів творчості “зоренят”  ведуча свята, відома радіожурналістка Олена Лайко.Це знак шани пам’яті засновника Народної хорової капели «Зоринка» і хорової школи з цїєю ж назвою про незмінного директора, який впродовж понад три десятиліття плекав, любив, беріг своє дітище - «Зоринку»”.

Концерт розпочали наймолодші учні. Вони демонстрували всі свої вміння володіти музичними інструментами. А їх не мало. Це і сопілка, скрипка, бандура, баян, акардеон. Естафету перейняли старші вихованці. Зачаровували та дивували зоринки своїми голосами та артистичністю. 

“«Зоринка» вкотре доводить свою унікальність та багатогранність, - зазначив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.Естетичне виховання потрібне нашим дітям. Це розвиває їхні таланти та розкриває душу. А з цими якостями, вони зможуть змінити цей світ”.

Відтак спільно з батьками на сцену вийшли шестеро цьогорічних випускниць. Дівчата зізнались у тому, що за роки навчання “Зоринка” стала їхньою родиною. Вони поділились спогадами про пройдене, обдаровули присутніх своїми талантами й зазначили, що тільки наполеглива праця й дисципліна — шлях до справжнього успіху.

 “Прощання – це завжди важко. Але ці випускниці понесуть у цей світ краплину прекрасного, - резюмувала директор школи Анжела Доскоч. – Наші зоринки сьогодні на сцені довели, що вони гідні називатися випускниками хорової школи «Зоринка».

Свідоцтва про звершення хорової школи “Зоринка” випускницям вручив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. А ще — подяки міського голови Тернополя вихованцям й педагогам школи за значні успіхи та відданість своїй професії.

  Аліна ЖАЙВОРОНКО.

  Фото авторки.

Додати коментар

Новые игры Alawar.