Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

250 тернополян просяться у міські підземелля

on .

250  із необхідних 250 голосів станом на сьогодні, 1 червня, зібрали небайдужі до розвитку туризму у Тернополі містяни. Петиція щодо дослідження туристичних маршрутів у підземеллях міста невдовзі піде на розгляд Тернопільською міськрадою.

Петицію з проханням "Провести дослідження тернопільських підземель та розробити відповідні туристичні маршрути" зареєстрував Андрій Кір ще 14 квітня. За півтора місяці тернополяни зуміли надати їй ваги своїми голосами, тож петицію відправлять на розгляд ТМР достроково. 

У центральній частині міста є система підземель, яку використовували ще давні мешканці, рятуючись від татарських набігів. Плюс по своїй суті вона є унікальною, адже відомо, що частина ходів була збудована під руслом річки, зазначає автор петиції.

"Обурює, що протягом тривалого часу місцева влада нічого не робила для дослідження цієї пам'ятки, що є по-суті - злочином!", - наполягає тернополянин на дослідженні підземель, їх реставрації та організації туристичних маршрутів.

На його переконання, це позитивно вплине на розвиток туристичної галузі в місті та області, покращить інвестиційну привабливість та збереже таку важливу та цікаву місцеву історичну пам'ятку.

"Цікаво, що дане питання ще було викладено в "Стратегії розвитку міста", затвердженій ще у 2006-му році, та з того часу фактично не зрушило із мертвої точки" - зазначає тернопільських краєзнавець Тарас Циклиняк. 

Comments  

 
#1 Автор 2016-06-04 11:08
Пан Тарас наразі жодного відношення до петиції не має. Все вище викладене - тези автора петиції.
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.