Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Бо Сонце їм сяє: "Сонечко" святкує 35-річчя (Відео)

on .

Тернопільський ансамбль "Сонечко" уже 35 років зігріває своїми променями таланту глядачів. Учора вони урочисто відзначали свій ювілей у приміщенні ПК "Березіль" ім. Леся Курбаса.

Зразковий дитячий ансамбль танцю "Сонечко" неодноразово чув оплески не лише від українців. Їм аплодували й у Європі, зокрема, Росії, Польщі, Болгарії, Молдові та Франції. Тож одивитися на концерт маленьких зірок прийшло чимало люду. Зал "Березолю" ледве умістив поціновувачів дитячого мистецтва.

 

Ювілей святкують як маленькі промінчики, так і їхнє Сонечко – художній керівник Зиновія Бирда. Вона уже 25 років зігріває підопічних та глядачів своєю творчістю.

Ювіляри отримали подяку від тернопільського міського голови. Нагородити "Сонечко"  та привітати їхню сценічну маму завітав заступник мера міста – Леонід Бицюра, котрий, до слова, сам є батьком танцюристів ансамблю.

"Ми дуже хочемо, щоб наші "сонечка" переймали традиції, культуру, звичаї українського народу. Це було зажди стрижневим для українськіго народу. Цим ми сильні, саме з тим ми завжди будемо перемагати", - підкреслив пан Леонід.

 "Я дуже люблю народні танці. Мені подобається виступати на сцені, особливо в інших країнах світу," - каже маленька танцівниця Настя.

Надія Вихристюк

Фото та відео автора. 

Додати коментар

Новые игры Alawar.