Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Утримання Пенсійного фонду та Верховної ради влітає тернополянам в копієчку

on .

Кожен економічно активний українець за рік своїми податками платить більше 8 тис. грн на погашення дефіциту Пенсійного фонду і понад 3,3 тис. грн на субсидії.

 

Реальне число працюючих в Україні коливається в межах 12 млн чоловік. Щоб визначити, у скільки приблизно обходиться та чи інша стаття витрат бюджету кожного українця, Realist , пише Хвиля , розділив запланований бюджет на все економічно активне населення країни.

На першому місці виявилося утримання Пенсійного фонду (ПФ). У 2018 році «дірка» в Пенсійному фонді досягне 141,3 млрд грн. Крім того, що кожен працюючий віддає 22% від своєї зарплати у вигляді соціального внеску, який, в тому числі, поповнює ПФ, ще 141,3 млрд грн забирають з державного бюджету. Економічно активний українець за рік віддає на компенсацію дефіциту Пенсійного фонду 8615 грн. Навіть якщо отримувати частину зарплати «в конверті», все одно погашати «дірку» ПФ доведеться із «загальної кишені».

Також кожен працюючий платить своїми податками близько 3358 грн на субсидії. Комунальні знижки в Україні отримує практично кожна друга сім'я. І гроші на субсидії - це частина загального бюджету країни. Крім того, 101 грн кожен українець витрачає на утримання апарату Верховної Ради, 90 грн - на секретаріат Кабміну, 82,5 грн кожен українець віддає на зарплати співробітникам Конституційного суду, 62 грн - на утримання театрів.

Ось така непроста арифметика.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.