Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

За комунальні борги тернополян скоро штрафуватимуть

on .

12.02.2016

Боргуєте за комуналку? Ризикуєте заплатити в кілька разів більший "штраф". У вигляді пені.

 

На початку лютого парламентарі прийняли за осноову проект Закону "Про житлово-комунальні послуги". З-поміж іншого, в проекті документа йдеться про те, що за несвоєчасну оплату наданих комунальних послуг, споживача зобов’язуватимуть сплатити пеню в розмірі 0,1% від суми боргу за кожен прострочений день. При цьому, загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100% загальної суми боргу.

До речі, пеню в Україні скасували 20 років тому, коли були затримки з виплатою зарплат, пенсій і стипендій. У 2011-му ввели знову, але механізму стягнення не прописали. І ось тепер нардепи вирішили відновити "справедливість".

Експерти переконані, що даний законопроект заганяє споживачів у глухий кут. Адже більшість українців нині і так перебувають за межею бідності. І за комунпослуги вони не платять не тому, що не хочуть, а тому що не мають чим. А субсидія вийшла не всмі. Видатки переважної більшості громадян нині значно випереджають доходи. І 60%  доходів, як правило, забирає саме "комуналка".Тож, коли постає вибір придбати ліки, їжу чи оплати за комунпослуги, вони вибирають перше.

Comments  

 
#2 редакція 2016-02-15 09:53
ми завжди намагаємось бути об'єктивними. Якщо уряд щось робить чи ухвалює позитивні для простих людей, а не для окремої кати, то про це гріх було б не написати. Проте. погодьтесь, останнім часом усе більше нелюбові в його діях до власного народу. а правда, вона, як шило. його у мішку з піаром не сховаєш... Напишіть, що позитивного зробив уряд особисто для вас упродовж бодай останнього півроку, і ми обов'язково це опублікуємо.
 
 
#1 Опублікуєте 2016-02-14 20:31
А ви позитивне шось про уряд держави пишете?Чи в вас заказ гнобити їх?Просто цікавлюсь,бо останнім часом ваші статі-у всьому винні Кабмін і верховна рада.....
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.