Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополянам на замітку: Як дістатися до Варшави всього за 250 гривень

on .

Дешево доїхати з Тернополя до Варшави не так вже й складно. Якщо у запасі є вдосталь часу, то можна й дістатися польської столиці з невеликими пригодами, проте за невеликі гроші.

Найшвидший варіант як доїхати до Варшави

Перший і найпростіший варіант – це купити квиток на прямий автобус у касі Тернопільского автовокзалу, на bus.com.ua або bus.lowcostavia.com.ua.  У касі ціна біля 500-700 грн.

Сайт lowcostavia.com.ua навіть розробив детальну інструкцію, як дістатися до Вашави зі Львова за 150 гривень. Сюди залишається лише додати вартість поїздки з Тернополя до Львова.

Найоптимальнішим варіантом тут буде потяг. До Львова вони їздять чи не щогодини, вартість коливається від 40 до 70 гривень. А якщо ви студент - заптаите ще й удвічі менше ("по-студентському" ціна квитка з 50% знижкою). Можна також скористатися й електричкою, проте поїздка тоді буде довшою на 1,5 години. Але дешевшою. Близько 20 гривень.

Придбати квиток на потяг можна на сайті Укразлізниці - booking.uz.gov.ua. 

Цей варіант складніший, оскільки залучає 4 переїзди автобусами, зате обійдеться приблизно у 150 гривень. Розглянемо детальніше:

Львів – Шегині – Медика – Перемишль – Жешув – Варшава

1. Львів – Шегині. Добираємося до кордону зі Львова (~2год). Автобуси Львів – Шегині за 28 34 гривні відправляються від головного залізничного вокзалу (АС-8) (Також до кордону можна дістатися за 14 гривень електричкою, що їздить тричі на день railway.lviv.ua 1, 2, 3. Від кінцевої зупинки “Держ.кордон” до пішого переходу 2км, десь 20 хв пішки.)

2. Шегині – Медика. Пішки переходимо кордон. (~1-4год.) Звучить простіше ніж є насправді, деколи черги і тиснява на пішому переході Шегині – Медика просто неймовірні. Як правило, найбільше людей у суботу, найменше у неділю і по вечорам. Проберіться до польського офіцера і покажіть роздруковані квитки на літак і автобус, він має пропустити без черги.

3. Медика – Перемишль. 2-3 злотих. Перейшовши кордон Шегині – Медика впираємося в базарчик і стоянку, там і чекаємо автобус до Перемишля. Їхати десь 20 хв, але чекати автобус інколи доведеться і годину.

Окрім автобуса що на фото, до Перемишля з Медики їздить великий і просторий міський автобус №9. (розклад на сайті та фото розкладу автобуса Przemyśl – Medyka)

4. Перемишль – Жешув. 10-20 злотих. (~2год) На вокзалі купуємо квиток на поїзд до Жешува або шукаємо відповідний автобус. Заздалегідь придбати квитки та уточнити розклад можна на www.e-podroznik.pl. Майте на увазі, після 16:00 автобуси з Перемишля їздять значно рідше.

5. Жешув – Варшава. У Польщі багато автобусних перевізників з розпродажами квитків на всі напрямки.

На сайтах polskibus.com, luxexpress.eu, neobus.pl, albatrosbus.pl попадаються квитки Жешув – Варшава по одному злотому!

Слідкуйте за акціями на сайті lowcostavia.com.ua, щоб не пропускати розпродажі PolskiBus від 1 злотого.

За 5-15 злотих є дуже багато квитків по Польщі. Для прикладу візьмемо подорож 15-18 липня, у ці дні є багато квитків до Варшави за 5 злотих (+1 злотий оплата за резервування).

Щоб дійти до місця відправлення polskibus.com у Жешуві, від вокзалу звертаємо вправо і чимчикуємо близько кілометра. Проходимо під одним мостом, а під другим і буде стоянка polskibus.

Квитки на polskibus.com варто купувати заздалегідь, на інші автобуси та електрички по маршруту можна купувати на місці. Зауважте, що дорога до Жешува за описаним вище маршрутом займе 6-8 годин! Уважно плануйте свій час, щоб встигнути на автобус PolskiBus з Жешува.

Отже підсумуємо з цінами для поїздки 15 липня:

маршрутперевізникціна на 10.6.2016
Львів-Варшава    
Львів – Шегині   14 грн
Медика – Перемишль www.interbus.info.pl 2 злотих
Перемишль – Жешув www.e-podroznik.pl 11 злотих
Жешув – Варшава www.polskibus.com 6 злотих (5+1)

Вся поїздка обійшлася у 14 гривень і 19 злотих, це приблизно 150 гривень! Якщо додати вартість дороги з Тернополя до Львова, то вийде близько 250 гривень.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.