У селі Лисівці Заліщицького району обвалився міст, який проходив через річку Серет.
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

На Тернопільщині обвалився міст, що з`єднував два райони (схема об`їзду аварійного мосту)

on .

У селі Лисівці Заліщицького району обвалився міст, який проходив через річку Серет.

 

Надзвичайна ситуація трапилася 13 лютого близько 15.00, повідомляють у Нацполіції.

На момент обвалу на проїжджій частині транспорту не було. Наразі правоохоронці перекрили дану ділянку дороги та забезпечують охорону порядку.

Рух усіх видів транспорту, який раніше здійснювався через міст у с. Лисівці Тернопільської області (Р-24), перенаправлено дорогами Т-20-01, Т-20-20 та Т-20-15.

Міст з'єднував Заліщицький та Борщівський райони. Роками він використовувався водіями вантажівок як основний коридор для перевезення будівельних матеріалів з кар’єрів з істотним порушенням норм перевезення вантажу. У зв`язку з цим міст зазнав значних ушкоджень та перебував в аварійному стану. 

Торік Служба автомобільних доріг у Тернопільській області провела обстеження шляхопроводу у с. Лисівці та обмежила рух аварійною ділянкою мосту задля забезпечення безпечного проїзду. Крім того, аварійний міст було внесено у перелік об’єктів, які підлягають ремонту у 2019 році.

На жаль, водії великотоннажного транспорту, попри обмеження, продовжували інтенсивно пересуватися мостом.

«Місяцями водії великотоннажного транспорту ігнорували знаки обмеження руху аварійною ділянкою мосту. Щодня тонни матеріалів перевозили фури з кар’єрів у Скалі-Подільській та Бурдяківцях. Не дивно, що об’єкт зазнав руйнувань», - коментує керівник Заліщицької ДЕД Михайло Харук.

Наразі рух цією дорогою є неможливий. З огляду на це у Службі автомобільних доріг області просять дотримуватися схеми об’їзду мосту у селі Лисівці. Дорожники почнуть роботи з настанням сприятливих погодних умов. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Додати коментар

Новые игры Alawar.

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
topnews700@gmail.com